محل تبلیغات شما

۱. آقای معجزه عزیزم سه شنبه ظهر رفت. و من رو با تهران تنها گذاشت. و تهران بدون حضورش کمی از غربت نداره. من هنوزم نتونستم سوگواری کنم بابت رفتنش . یعنی متاسفانه لحظه جدا شدنمون یکی از دوستاش حضور داشت به صورت اتفاقی که من نتونستم راحت خداحافظی کنم دیگه . و چقدر حیف حیف حیف . 

دلم از همین الان براش تنگ شده . و طفلک امشب نگهبانه و ظهر که بهش زنگ زدم گفت گلوش درد میکنه . سرما خورده فکر کنم . بیچاره بسکه آب به آب شد هی از تهران به اونجا و برعکس . 

۲. مقالم ریجکت شد! بدون هیچ دلیل واقعی ای. یعنی رسما نظر همه reviewer ها روی یه مشت پیشنهاد پیزوری برای اصلاح بوده . بعد اون technical editor آخری برداشته زده ریجکت الکی الکی. واقعا باورمون نمیشد هیچکدوممون که ریجکت شه. یه مقالات چرندی رو چاپ کرده اونجا بعد به مقاله من که رسیده سر هیچ ریجکت کرده. البته منم به کوری چشمشون تصمیم دارم بفرستم یه جای خفن تر! میفرستم اونجا چاپ میشه هی سایت میخوره تا چشم این ژورنال اولیه در بیاد! بی لیاقتا!

۳. امروز رفتم موهام رو rebonding ;کردم! این همون کراتینه اس ولی فکر کنم موادش یه چیز دیگن! و گفت این برای کسایی استفاده میشه که موهاشونو رنگ نکرده باشن هرگز!  و صاف تر از کراتین در میاد. سه ساعت هم بیشتر طول کشید قشنگ! در این حد کار برد واقعا! خلاصه که الان با موهای حسابی نشستم و دارم براتون پست مینویسم. تا سه روز نباید موهامو بشورم . یحتمل دوش گردن به پایین میگیرم ولی! 
۴. روزهای دم عیده. همه چیز داره تغییر میکنه دیگه . دانشگاه حال و هوای عید رو پیدا کرده . خلوت و یجورایی حتی دلگیر شده از طرفی کار دارم و تا یکشنبه هم یحتمل برم دانشگاه . شاید جمع شدیم با بچه ها آزمایشگاه یکمی بازی کردیم تا یکشنبه که هستیم. نمیدونم. ولی احتمالا اینطوری خوش بگذره. خصوصا که جمعیه که توش تقریبا دختر بودنم ندید گرفته میشه و میتونم راحت خودم باشم بدون اینکه احساس غریبه بودن داشته باشم . چهارشنبه بعد از ظهر نشستیم اونجا دور هم چایی خوردیم و از خاطرات سفرهامون به جاهای مختلف ایران حرف زدیم . یکی از بچه ها ایلامیه. میگفت سمت ما رسمه کل سیزده روز رو میریم تو دشت چادر میزنیم کلا اونجا زندگی میکنیم:) با خودمون گوسفند هم میبریم حتی و همونجا سر میبریم و درست میکنیم :) خلاصه که کیف عالمه اینطوری کمپ زدن. خوشا به حالشون واقعا واقعا  

۵. دیشب ده ساعت خوابیدم و عصری هم باز دو ساعت دیگه خوابیدم . و الانم بدم نمیاد مجدد برم تو رختخواب و یه حالی به بدنم بدم و لذت ببرم :) واقعا این هوای بهاری مثل اینکه داره کار خودشو میکنه . 

۶. روزهای دم عید خوبی داشته باشید:) و از عیدتون لذت ببرید و گور بابای اختلاس و اختلاس گر و همه اعتراضات مدنی و اجتماعی و اقتصادی و ی و . حقیقتش اینه که فعلا اینا سوارن و ما پیاده . فقط حرص و جوشش واسه ما مونده . و از خداشونه که با همینا ما رو زجر کش کنن و به کوفت کردن هاشون برسن .  

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها