محل تبلیغات شما

نظرات تایید نشده دارم ولی اول اومدم بنویسم یکم . 

قلبم درد میکنه. نمیدونم قلبمه یا نه! یه جایی توی سمت چپ سینه ام درد میکنه! از داخل و حتی از توی کمرم هم میتونم درد رو حس کنم . 

بهاره (دوستم که پزشکه) گفت که نه تو هیچ ریسک فاکتوری نداری و چیزیت نیست عضلانیه و اینا . ولی بی تعارف درد میکنه و وقتی نفس عمیق میکشم دردش بدتر میشه! اصلا یه وضعیه! نفسم داره بند میاد حس میکنم . 

چند روزه در واقع که حسش میکنم . خصوصا صبح که از خواب پامیشم شدید درد میکنه این ناحیه. 

دوس ندارم به اقای معجزه چیزی بگم و نگرانش کنم! امیدوارم اینجا رو فعلا نخونه . ولی لازم داشتم یجا بنویسم پسفردا مردم ملت بدونن برای چی مردم!

دیگه اینکه آقای معجزه عزیزم امیدوارم بتونه بیاد تهران و یه دنیا خوشحالم کنه. یه عااالمه وقته که ندیدمش و به شدت دلتنگشم . البته اگر با این درده زنده بمونم! بیاد تهران کلللی کلللی بقلش میکنم فشارش میدم! یعنی انقدر پررو شدم که وسط چارراه ولیعصر میگیرم میچلونمش از شدت دلتنگی و برام مهم نیست که کسی توجهش جلب شه یا نشه! من دلم ت ن گ  شده!!! و . خیلی وقتی نیست که بشه دیدش دیگه . مگه چقدر مونده به رفتن من واقعا آخه . 

آقا. من قلبم درد میکنه :( یا یه چیزی تو همون جاها. اگر مردم بدونید خیلی آرزو داشتم! 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها