محل تبلیغات شما

همونطور که تا الان توی جای جای وبلاگم راجع بهش نوشتم، تفکر من از خانوادم خیلی خیلی متفاوته! و خب این تفاوت باعث میشه خیلی دیالوگ به درد بخوری بین ما وجود نداشته باشه! و من هیچ درکی ازشون نداشته باشم! 
به عنوان مثال عرض کنم خدمتتون اتفاقی که همین به تازگی پیش اومد! 

موضوع سر بند انداختنه! از نظر مامان من خیلی زشته که آقایون ببینن خانوما دارن بند میندازن! 

بعد اون زمان هایی که من تازه دانشگاه میرفتم و این لطف در حقم شده بود که اجازه داده بودن از سیبیلای چنگیزی خلاص شم، چون بلد نبودم خودم برای خودم بند بندازم مجبور بودم هی هر هفته التماسش کنم بیا برای من این سیبیلامو بردار! که خب ناز میکرد و حتی هفته ای یه بار هم نمینداخت و هی میگفت من که چیزی نمیبینم و چرا سخت میگیری و چیزی نداره که و کمرم درد میکنه و . این شد که من به خود کفایی رسیدم و تصمیم گرفتم دیگه ازش نخوام این کارو بکنه کلا! بنابراین شروع کردم خودم برای خودم بند مینداختم و خودم رو خلاص کردم! البته که خب کل صورت رو نمیشه خودکفایانه انداخت! و فقط دور لب و نواحی مرکزی صورت رو میشه بند انداخت! 

بعد . ایشون دید عه من یاد گرفتم بند بندازم گفت بیا برای منم بنداز! حالا ماجرا برعکس شد ولی من همیشه میگفتم من نمیتونم کامل بندازم و فقط من اون موهای خیلی ناجورش رو که ببینم میگیرم و اگر کار اساسی میخوای برو ارایشگاه اون کار من نیست! خب واقعا هم نیست چون من که حرفه ای نیستم که! و اینگونه شد که هر چند وقت یک بار ارایشگاه میره و بقیشو من کاور میکنم! 

بعد مشکل از اینجایی شروع میشه که از نظر ایشون زشته که مثلا بابام بببینه من دارم برای مامانم بند میندازم! بنابراین بند انداختنا یا موکول میشه به وقتی که بابام خواب باشه یا خونه نباشه! یا اینکه میاد توی اتاق من و اینجا براش بند میندازم! که خب از نظر من یه مقداری مسخره بازیه! 

امروز اومده تو اتاقم براش بند بندازم بعد بابام زنگ در رو میزنه و میره درو براش باز میکنه و برمیگرده تو اتاقم و سریع درو میبنده! میگم الان چی میشه ببینه؟ خب وقتی پشت لبت سیبیل نیست یعنی داری برش میداری دیگه! برنداری که بدتره! اگرم برمیداره دیگه قایم کردن فرایندش چیه؟؟ میگه از نظر من این کار بی حیاییه! خانواده من اینطوری فکر میکرده منم اینطوری فکر میکنم! منم گفتم اتفاقا یه زمانی ملت فکر میکردن خدا گاوه چون پدرانشون فکر کرده بودن خدا گاوه! میگه نه ما حرمت حالیمونه! از نظر ما خیلی زشته! 

و من دیگه بهش گفتم حرف نزن بتونم بند بندازم وگرنه لبتو میبرم! ولی واااااااااااااقعا نمیفهمم یعنی چی! خب اگر زشته ننداز! این که نه حرکت س ک س ی ایه و نه حرکت خیلی جلف! بند انداختن تمیزیه! چشه الان واقعا نمیفهمم!!!!!!!!!!!!!!!! 

پروردگارا! به همه آدما بینش بده که دیدشون رو به دنیا قد یه نخود هم شده باز کنن! 

+ آرایش کردن هم جزو همین دسته محسوب میشه! شما نباید پیش پدرت خط چشم بکشی یا رژ لبتو بابات ببینه که دستت گرفتی حتی اگر نمیزنیش در اون لحظه! اصلا هم مهم نیست بعد که از اتاق میای بیرون صورتت رنگ داشته باشه و تابلو باشه که آرایش کردی! فقط فرآیندش نباید دیده شه!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها